INFORMACIJE ZA PACIJENTE KOJI TREBA DA URADE PREGLED HOLTER KRVNOG PRITISKA

• Kabinet se nalazi u zgradi Poliklinike Instituta za KVB Sremska Kamenica (zelena zgrada kod parkinga).
• Prilikom dolaska na pregled poneti sa sobom:
- zdravstvenu knjižicu
- ličnu kartu
- izveštaj kardiologa ili interniste
- uput od lekara opšte prakse
- pamučnu majicu kratkih rukava
• Po postavljanju aparata pacijentu se preporučuje da obavlja svoje svakodnevne aktivnosti i redovno koristi terapiju, ako nije drugačije naznačeno.
• Nije dozvoljena upotreba mobilnog telefona, bežičnog telefona, računara, mikrotalasne pećnice, kao ni tuširanje.
• Pacijent potpisuje izjavu da će postavljenu mu opremu, čuvati i vratiti u ispravnom stanju sutradan.
• Nalaz se izdaje sledećeg dana od 12h do 13h.